Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki rower kupić ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-05, 19:52   #95
madzialenka94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 55
Rower za 1000 zł

Witam Zastanawiam się nad kupnem roweru, bardzo lubię jeździć, a mój stary rowerek to już powoli umiera, mój budżet to maksymalnie 1500 zł. Może ktoś mógłby coś doradzić? Potrzebuje coś wygodnego na "dalsze" trasy, żadne tam objeżdżanie Europy dookoła, ale kilku godzinne, bądź całodniowe/kilkudniowe wycieczki jak najbardziej. Nie znam się na tym prawie w ogóle, a bardzo zależy mi na trafionym zakupie. Najważniejsza dla mnie jest cena, z tego co szukałam po sklepach rowerowych to chyba najbardziej podchodzą mi rowery trekkingowe z damską ramą , w oko wpadło mi parę rowerów marki Romet. Co o niej myślicie? Chciałabym żeby był duży wybór kolorystyczny. Wizualnie bardzo podobają mi się rowery miejskie, ale jeśli chodzi o moje upodobania (ciut dłuższe trasy) to wydaje mi się, że się do tego te rowery najzwyczajniej nie nadają. Ale jeśli ktoś mógłby polecić jakiś rower trekkingowy, turystyczny, który jest zbliżony wizualnie to miejskiego z koszyczkiem to będę najwdzięczniejszą osobą na świecie
madzialenka94 jest offline Zgłoś do moderatora