Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kręcone a farbowanie, pasemka, balejaż, koloryzacja - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-22, 11:35   #29
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Cytat:
Napisane przez megi-megi
Paula, pociesze Cię, że jeżeli pytanie o pasemka, czy robi je się na zewnątrz czy na całych włosach jest głupie, to ja zadałam takie głupie pytanie właśnie wczoraj i się dowiedziałam, że pasemka robi się na całych włosach .Ciekawe tylko ile będzie się ze mną męczyła fryzjerka, bo mam tak dużo i grube włosy - koszmar fryzjera. Ja chce pasemka chyba takie w kolorze cappucino, na ciemnych brązowo-fioletowych (taki połysk) włosach. Nie wiem tylko czy rozjaśniać lekko całe włosy czy rzucić takie jasne pasma pomiędzy ciemnymi (tymi kręconymi ). Jak będzie wyglądało lepiej????? Ja nie mam absolutnie żadnego doświadczenia w wielokolorowym farbowaniu, więc proszę o pomoc.
Myślę, że lepiej będzie jak rzucisz jasne pasma pomiędzy ciemnymi

Paula => to jest tak: zarówno pasemka jak i baleyage mozesz zrobić albo na całej głowie, albo tylko na koronie włosów. sama informujesz fryzjerkę, jak chcesz mieć zafarbowane włosy. A pasemka po prostu tym się różnią od baleyagu, że są wykonywane "na włosach" tzn. z pozostawionymi pasmami włosów naturalnych (badź wyjsciowego koloru); baleyage natomiast pokrywa calutkie włosy.
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując