Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studentki od 2015 roku ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 22:38   #2420
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez jeff Pokaż wiadomość
dziekuje caly dzien myslalam, zeby na poprawe humoru obejrzec jakas glupkowata komedie, a tu wystarczylo przyjsc na wlasnosc.. ta babka w ogole wydaje mi sie taka jakas "dziwna", taka przesadnie kulturalna czy dystyngowana.. nawet nie umiem znalezc slowa, ale mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi poza tym zawsze na poczatku kazdych zajec byl mini-wyklad, ze jesli na sali sa jakies osoby z msg to maja natychmiast wyjsc, bo cos tam. albo ankiety - jak wypelni ja osoba z msg to bedzie najgorsza rzecz na swiecie i zepsuje cale badania.. ja jej nie rozumiem
Wiem, wiem o co chodzi, dwa tygodnie temu chwilę się spóźniłam i jak weszłam, to ona latała właśnie z tymi ankietami po sali, to aż sprawdziłam czy dobrze trafiłam Nam też wtedy mówiła, żebyśmy wybili swoim kolegom z głowy przychodzenie na wcześniejszy wykład dla ekonomii, a dziś właśnie słuchałam relacji koleżanki, która poszła z kolegą na ten wykład i już całkiem nie wiedzieli, co zrobić z tą ankietą, ale ostatecznie zepsuli jej badanie

Mi się dziś nie chciało wracać w ten deszcz do domu i za 2 godz znowu lecieć na wykład, to sobie poszłam wcześniej, chociaż tam więcej osób wykłady prowadziło, szczególnie z tyłu
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując