Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-15, 22:18   #605
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
zwykłe vlogi. atrakcją jest otwieranie kalendarzy adwentowych z kosmetykami lub czekoladkami (czekoladki jedzone są na wizji ). no i ofkors pokazywanie przygotowań do świąt, tzn. kupowanie miliona pierdół, bez których nie można było się obejść (już się boję Vlogmasu GlamPauli ).
ja czekam na vlogmas nennki <3

i juz widze oczyma wyobrazni vlogmas szusz.

"dzisiaj ciezki dzien, bede ubierac choinke, taką mamy choinke ladną i takie ozdoby, prawda że ładne? LEW LEW, PRAWDA ZE ŁADNĄ MAMY CHOINKĘ? LEW? I OZDOBY? ZAâ˜☠â˜☠â˜☠ISTE, NIE LEW? LEW? PRAWDA, LEW? on nie powie że ładne, bo musiał jechac po nie do ikei hihihihiihiihhi oohohohoho hehehehe. Suszi? Suszi? Co robisz? Chyba puszcze rumbę. Kicia? Kicia? LEW, A MOZE KUPIMY BOMBKI Z PIZZĄ, CO LEW? LEW? CO TY NA TO LEW? Wiecie gdzie moge kupic fajne ozdoby? Piszcie na dole. A tu taki mój ootd na to ubieranie choinki. uf, juz ubrałam choinke, jestem mega zmęczona. A tu jeszcze zmontować vlogmas dla was, takie ciężkie zycie"

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2015-11-15 o 22:20
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora