Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 20:30   #3290
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Kształt marzenie Ten lakier z drobinkami też, co to?


I do tego jeszcze matowy
A który numerek? Muszę mieć wszystko czarno na białym, bo w tych nowych kolekcjach zupełnie się nie orientuję, nie wiem które to pisaki, matowe, kremowe czy zwykłe
Dziękuję
Mgiełcia mnie ubiegła z odpowiedzią
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość


Mani mam sorry za kłaczek
Pazurki skróciłam bo się zawijają dziadygi. Będą stempelki ale nie wiem jeszcze co
Tadam
Boskie
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

a widząc jej paznokcie KLIK mam ochotę na szpicki
JAK ŻYĆ?! jaki kształt nosić? a może... na stopach kwadraty, na lewej dłoni szpicki, a na prawej trumienki?
Piękne te szpicki
Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Hej z racji, że zwykle tylko was podglądam dziś wrzucę kilka mani, które udało mi się zrobić między tym jak udało mi się połamać połowę paznokci o gumkę do włosów albo wiążąc buty
Mani wszystkie fajne, tylko jak już dziewczyny mówiły, w większości pazurki za długie
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mini mono wrzutka ode mnie. Pierwsze mani od kilku tygodni, które nadaje się do pokazania, biorąc pod uwagę stan paznokci
Na razie jajka ledwo za opuszki, zapuszczam
Na drugim foto rzeczywisty kolor lakieru.


Piękny lakier
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Nooo wzorki mi nie leżą, za to cieszę się, że złapałam tego Lovelka bo jest piekny!
Mi też się nie podobało Tak, jest piękny
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość



Pierwsze mani jakie nadaje się do pokazania.. czekałabym jeszcze aż odsrosną do czegoś ładniejszego, ale projekt sie zaczął. Jakby kto pytał - przyrost wycięty do cna!
Świetne
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Tadam
Super tuning
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Ja mam mat od Rimmel na blogu kilka słów.
Ciekawy lakier


Też mam mani



Zdjęcie trochę nie wyraźne, ale aparatem nie mogłam uchwycić, więc zrobiłam telefonem.
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora