Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 22:57   #230
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez frida26 Pokaż wiadomość
Witajcie. Chciałam się pochwalić, że urodziłam mojego synka 9 Listopada, waga 3140 długi 55. Jestem mega szczęśliwa. Poród nie poszedł po mojej myśli, bo skończyło się CC, ale najważniejsze, że synek jest z nami.
Przestrzegam was dziewczyny przed sączeniem się wód. Ją to zlekceważyłam z niewiedzy i za późno do szpitala pojechałam. Akcja porodowa za długo trwała po odejściu wód, stąd CC.
Życzę wam samych radości wynikających z macierzyństwa. Powodzenia
Gratuluję! Mnie położna przestrzegała przed saczeniem się wód,żeby zwracać na to uwagę,ale ja też nie wiem czy umiała bym to rozpoznać,bo śluz,który mam jest taki wodnisty,ale zazwyczaj tylko rano. Później już cały dzień mogę chodzić bez wkładki i jest sucho,więc myślę,że to nie wody. Może ty doradzisz jak je rozpoznać?

Wysłane z mojego H60-L04 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Strach :O Nie wiem czy wszystko spakowane co potrzeba... Nie wiem czy przezyje... Jezuuuu oby tylko malutka byla cala i zdrowa to bol zniose :'(

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka
Dasz radę,! Musisz być dobrej myśli. Mnie dzisiaj też jakieś czarne myśli nachodzą

Wysłane z mojego H60-L04 przy użyciu Tapatalka
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując