Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-19, 10:41   #3317
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A, no widzisz. Ja prawie filmów nie oglądam, bo bez głosu to nie bardzo jest sens. Tak po zajawkach na FB to zauważyłam.
U mnie te matowe szminki niestety sie nie sprawdziły. Po jednym dniu tak usta wysuszone, że aż krwawią...
Jej styl jest wg mnie fajny, konsekwentny i naturalny.
rozumiem
u mnie maty się sprawdzają, ale nie codziennie
Cytat:
No te skrajne to choćby sama obserwuję- mnie nie pasuje a Młodej tak.
Teraz musi nosić dość krótkie pazurki, ze względu na szkołę, ale są w świetnej kondycji.
Mam foto, ale niestety strasznie słabe.
wyglądają lepiej niż je pamiętam
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że wspominałam o niej, kiedy na Wizażu wszędzie zaczęłam natykać się na orędowniczki piekielności tej odżywki Bo mnie to od zawsze irytowało, że zbiega się stadko i nawołuje, żeby wyrzucić i przestać używać, nieważne - służy czy nie. Identyko sytuacja jak z Eveliną.
zawsze mnie to bawi, ktoś kupił, ale wyrzuci, bo przecież mu paznokcie odpadną

taka ciekawostka, odkąd zrobiłam te hybrydy dwa tygodnie temu to codziennie (dosłownie) słyszę jakiś komplement na temat paznokci, i nie, że online, tylko normalnie w pracy łapią mnie za rękę i mówią "jakie ładne", czasem dzieci też
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2015-11-19 o 10:44
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora