Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-19, 20:03   #4742
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 003
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziękuję za trzymanie kciuków! ząb usunięty bezboleśnie

Martusia nie masz się co bać, 35minut siedziałam i biadoliłam że się boje, a samo wyrwanie trwało chwile moment, bylo totalnie bezbolsne, specjalnie nic nie czulam nawet jakiegos szurania, no nic polecam
Tak mówisz? O kurczę to nieźle bo ja mam chyba ze dwie ósemki do wyrwania, jedna rośnie mi od ponad roku i wyrosnąć nie może, a drugą czuję już. Oby tylko na dole nie rosły
Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
A ja w ogóle nie kumam co jest fajnego w posiadaniu karty gold? Bon urodzinowy na 200zł i darmowa dostawa? Jak ktoś wydaje kilka tys zł na kosmetyki rocznie, to i tak raczej nie ma problemu nazbierać 230zł do darmowej wysyłki. A innych korzyści chyba brak? Bo vipowskie kody rabatowe każdy może sobie użyć...

Odebrałam zamówione kremy AA, mezo maska 50+ jest bossska skóra po niej taaaka milusia....
Już żałuję że jej nie wrzuciłam do zamówienia
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
jak pięknie zapakowane
Cudo, aż sama się dziwiłam. Ale zamówienie chyba wysłane z warszawy, tak było na liście przewozowym. Więc ten czas od zamówienia do dostarczenia jest absurdalny.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora