Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Izotek - cz.II
Wątek: Izotek - cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-22, 15:45   #933
LOVimmortality
Raczkowanie
 
Avatar LOVimmortality
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 110
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Butowniczka007 Pokaż wiadomość
Daaaaawno mnie tu nie było. Skończyłam kuracje izotekiem i jestem mega zadowolona! Także jeśli ktoś z was jeszcze się waha- polecam!
W trakcie kuracji jedyne, co mi dokuczało to wiecznie suche i popękane usta ( ale od razu powiem, że systematycznie to ja ich nie nawilżałam balsamami), szybciej się męczyłam ( ale podczas całej kuracji grałam w tenisa, chodziłam na basen a nawet biegałam więc git) i troszkę mi się rozregulował cykl ( wszystko wróciło do normy po odstawieniu).
Aktualnie 3x tydzień smaruję się na wieczór acnelectem a po nowym roku może zdecyduje się na jakieś kwasy w celu spłycenia drobnych blizn potrądzikowych ( jeśli mój studencki budżet na to pozwoli).

Gratulacje! Ciesze sie, ze jest super, mam nadzieje ze za kilka miesiecy bede mogla napisac podobne slowa

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
yhy
Nadaje się, jeśli dobierzesz odpowiedni odcień.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Mi przypasowały mineraly Lily Lolo na tyle, żeby na dłużej się przy nich zatrzymać. Zużyłam już kilka pełnowymiarowych opakowań. I choć formuła jest tylko jedna to potrafią nieźle kryć. Zazwyczaj nakładam 1-2 warstwy (na sucho), resztę tuszuję korektorem też LL. Duży plus za naturalny efekt, nie jest to ani mat ani błysk, po prostu cera wygląda naturalnie i zdrowo.
Chyba niedługo wypróbuje, mimo ze minerały AM pasują mi i używam ich już od okolo 1,5 roku to z chęcia sięgne po coś nowego;>

---
sysunia222 dziękuję!
LOVimmortality jest offline Zgłoś do moderatora