Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-23, 14:05   #951
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
u mnie w Estee dają (a przynajmniej dwa tygodnie temu dawali) taką jak z kodu KOSMETYCZKA. Czyli znacznie uboższą
Tak myślałam, że w stacjonarkach nie dają takich wypaśnych gratisów

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mi krzywdy nie robi ale jakoś tam nie kochamy się jak mam miniatury to zużywam ale żeby kupić całe opakowanie to mnie nie kusi kremy Estee uwielbiam ale ich sera mi nie za bardzo pasują. Ani ANR ani Idealia mi nie spasowały. Nie używałam jeszcze tego New Dimension - może ono będzie jakieś super
U mnie to najnowsze serum też czeka w kolejce

Na razie maltretuję Bi serum Clarinsa i jak zwykle aniyam miała rację - kiepski z niego nawilżacz dobrze, że to tylko miniatura, a ja chciała kupić pełnowymiarowe opakowanie w ciemno a tak w ogóle to atomizer tej miniatury (z mini zestawu za 49zł) jest jakiś trefny, bo pryska na wszystkie strony świata muszę robić taką łódeczkę z dłoni, żeby nie wyleciało za dużo do zlewu

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A mi w miarę służy, miałam już tyle miniaturek, że wyszły 2 pełne opakowania



New Dimension używałam przez tydzień, szału nie zrobiło Lepiej kupić kremik Lighta , lepiej mi robił
Szkoda, że ten nowy cudów nie działa ale kusicie tym kremem Light jak będzie w zestawie to capnę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora