Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-26, 20:02   #1160
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Jaka kolekcja "kaczuszek"




Linka próbowałaś już Jane Iredale? Obejrzałam wczoraj filmik z aplikacja wygląda na to, że to jest mega kryjące, ale i bardzo tępe w wykończeniu.
Tak. Od tygodnia stosuję. Mam kolor bb5. Rzeczywiście jest bardzo kryjący. Trudno mi go ocenić. Wybitnie tępe w wykończeniu jest wg mnie 100% pure healthy foudation. Szczególnie po upływie kilku godzin, dramat. Bo chwile po nałożeniu to jest jeszcze kremowy i stapia się z cerą. Ale wróćmy do Jane. Jak chcesz mogę wysłać Ci próbkę. Podklad jest drogi, przed zakupem lepiej wypróbować. Ja jestem w miarę zadowolona.
Dawno nie używałam podkładów Clarinsa czy Shiseido, już nie potrafię porównać czy i o ile taki Jane jest gorszy.
Acha, kolor bb5 jest nieco za jasny dla mnie, bb6 byłby idealny bo znowu bb7 wydaje się bardzo ciemny.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę moimi kosmetykami pod prysznic, które właśnie używam:
1. czarne mydło marokańskie savon noir Avebio
2. peeling do ciała Pat&Rub
3. żel pod prysznic Pat&Rub
4. szampon i odżywka tea tree Avalon Organics

Szczegółowy opis u mnie na blogu
A ja znów nie widzę zdjęć bo pisze z tel. Ale po nazwach widzę, że kolekcja kosmetyków pod prysznic zacna

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2015-11-26 o 20:01
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora