Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LilyLolo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-10, 19:25   #2333
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Nie rozumiem waszych reakcji. Każdy ma inną cerę. Ja nie mam problemów skórnych gdyż staram się stosować kosmetyki, które mnie nie zapychają. Nie jestem zadowolona z pudrów mineralnych. Puder od razu znika, nie jest widoczny albo bieli moją twarz.

Owszem nakładam na podkład lejący podkład w proszku ale nie nakładam tego dużo, tylko lekko przypudrowuję podkład. Podkładu lejącego też nakładam małą ilość. Latem oczywiście rezygnuję z podkładu lejącego i stosuję sam podkład lily lolo.
Naprawdę nie rozumiem tak wielkiego oburzenia z waszej strony. Podkład sypki starcza mi na bardzo długo ponieważ nie stosuję go dużo, stosuję małą jego ilość, stąd chciałam się zapytać was o pomoc w wyborze koloru. Bo mimo tego że nakładam go niewiele to jednak kolor jest widoczny.



Zwykły puder lili lolo kosztuje 82 zł za 7 g lub 82 zł za 4,5 g a podkład mineralny 82 zł za 10 g... Więc jest to dla mnie bardziej opłacane cenowo.
Ba! Jak już wspomniałam latem lejącego podkładu nie stosuję bo i po co. Nie codziennie też nakładam podkład (nie muszę robić makijażu codziennie), i też nie nakładam go sporo gdyż nie mam problemów skórnych i nie zależy mi żeby mocno zakryć twarz podkładem i nie mam efektu maski o którym piszecie! Efekt maski prędzej uzyskałabym od samego pudru sypkiego gdybym nakładała go dużą ilość aby wyrównać koloryt czy zakryć niedoskonałości... bo właśnie puder, podkład w proszku moim zdaniem daje ten efekt...

A kolor jest jaki jest nawet bez podkładu lejącego! Dlatego zwróciłam się z prośbą o pomoc. Nie pytałam o opinię czy źle stosuję podkład.

MonikaPogrzeba i pseudofeministka dziękuję za odpowiedź.
Dobra, dobra pierwszy szok już minął


Spróbuj może najjaśniejszy odcień wymieszać z czymś bardziej żółtym skoro china doll był u Ciebie różowawy.
Ew china doll + jakiś mocno żółty, tylko nie wiem czy nie będzie wtedy za ciemny.


Może coś z kolorówki com oni mają np. color blendy do rozjaśniania, czy zmieniania odcienia podkładu. A wydatek to nie jest ok 5zł z 5ml, wystarczy spokojnie.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując