Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-15, 18:41   #3161
domick
Raczkowanie
 
Avatar domick
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 196
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Ja jeszcze dodam tort od Dorotki (ul. Wspólna) i kwiaciarnia w Chęcinach na Rynku, pani zrobiła mi taki bukiet jaki chciał i nie był bardzo drogi.



Kasia, a czemu nie chcesz wziąć jakiejś kuzynki? Przecież nikt nie powiedział, że nie może być mężatka ( ja miałam). Po co masz brać jakąś koleżankę, z którą masz słaby kontakt? Chcesz ją uszczęśliwiać na siłę? I nie przesadzajmy, że starsza jest bardzo ważną osobą. Jest ważna przy podpisywaniu dokumentów, a potem ma się po prostu dobrze bawić. Nie zapominajmy, że starsi są naszymi gośćmi i mają się cieszyć razem z nami. Nie obciążajcie ich zbyt dużą ilością obowiązków
Moja starsza będzie mężatką i mam w głębokim poważaniu wszelkie przesądy (mam w domu czarnego kota, jestem przeklęta na amen :p ) Co do tego że starsi są naszymi gośćmi i mają się dobrze bawić zgadzam się w 100%. Mają tak naprawdę dwa obowiązki : podpisać papiery i dobrze się bawić a na starszą liczę dodatkowo tylko w drobnych sprawach technicznych jak podpięcie trenu, zmiana welonu i ewentualnie siusiu :p
__________________
26.12.2008
17.11.2014
20.08.2016
domick jest offline Zgłoś do moderatora