Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kłykciny kończyste.... prosze o rady.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-18, 15:44   #67
ewela1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: kłykciny kończyste.... prosze o rady.

Witaj kochana...Wymaz miałam z kanały szyjki macicy. Było to badanie o profilu: Wirus brodawczaka ludzkiego (HPV) -wykrywanie 37 typów wirusa, genotypowanie 19 typów...Zgadza się jest tych typów już chyba nawet ponad 200-Masakra jakaś. Lekarz zrobił mi badanie pod kątem tylko tych najgorszych onkogennych, i tych mniej onkogennych. Powiem Tobie że już Mnie bierze obrzydzenie do samej siebie. Nie mam pojęcia skąd to się u Mnie wzięło...

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ewela1977 Pokaż wiadomość
Witaj kochana...Wymaz miałam z kanały szyjki macicy. Było to badanie o profilu: Wirus brodawczaka ludzkiego (HPV) -wykrywanie 37 typów wirusa, genotypowanie 19 typów...Zgadza się jest tych typów już chyba nawet ponad 200-Masakra jakaś. Lekarz zrobił mi badanie pod kątem tylko tych najgorszych onkogennych, i tych mniej onkogennych. Powiem Tobie że już Mnie bierze obrzydzenie do samej siebie. Nie mam pojęcia skąd to się u Mnie wzięło...
Dodam że miałam również robione badanie kolonoskopii, nie wyszło nic.
Tzn. są małe żylaczki odbytu. Nic więcej. Chirurg badał mnie również palcem w odbycie. Nic nie znalazł.

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Mcintosh...A co to za badanie przez odbyt.nie słyszałam jeszcze żeby były badania dna hpv przez odbyt...może są jakieś inne Metody wykrywanie tego jeszcze.Ale wiem że kobietom pobiera się z szyjki.
ewela1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując