Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-19, 22:28   #2395
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
Jak najskuteczniej i najszybciej ochłodzić blond bez wizyty u fryzjera?
Jeśli blond jest żółty -> fioletową płukanką lub farbą o odcieniu perłowym

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
A jakbym zmieszała 1/4 8.0 + 1/2 9.23 + 1/4 7.23 to wyjdzie dobrze? Nakładam mamie, która siwych ma bardzo dużo i potrzebne nam tez krycie. 1/4 8.0 w mieszance da tyle krycia?
Wyjdzie jaśniej niż z poprzednich mieszanek. Dałabym prędzej 1/2 8.0 + 1/4 9.23 + 1/4 7.23
Ciężko mi odpowiedzieć na pytanie, ile pogłębionej natury warto dać dla siwych włosów bo sama nie mam wcale. Ale na pewno pogłębiona natura w takim wypadku nie zaszkodzi. W przypadku siwych warto też stosować niższe stężenia oksydantu. Chyba że pozostałe włosy są ciemne i wymagają lekkiego rozjaśnienia, to zastosuj tak jak zawsze.
No i myślę, że nie ma co się bać aż tak bardzo tego, że jest to 8.0, a nie 8. I tak dajesz tego połowę, a połowę innych farb. Kolor może się delikatnie różnić, ale nie na tyle, żeby to dostrzec, tak myślę. No i nie wydaje mi się, żeby później był problem, jeśli byś chciała farbować z powrotem tą mieszanką co kiedyś.

A co do tego "poziomu pośredniego" - no tak, jest to kolor pośredni, ale nie idealnie po środku, bo ciemniejsza farba zawsze ma większy wpływ na końcowy kolor, jest mocniej napigmentowana i jakby przeważa szalę na swoją stronę

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-12-19 o 22:30
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując