Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o zabiegu OLAPLEX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 20:38   #166
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 286
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

działa do każdej farby bo przy każdej używa się jakiegoś aktywatora a one wiadomo niszczą włosy. Przy blondach zniszczenia są stosunkowo największe, bo najwyższe stężenia się używa...ale ochrona przy każdym farbowanie jest potrzebna....
Mnie się wydaje, że to niedomówienie, że działa tylko na blondy wynika z tego, że nr 1 nazywa się BOND multiplayer, a wiele osób czyta to jako blond.... i stąd sugestia że tylko do blondów. Nawet jakiś fryzjerski salon, który opisywał procedurę, pisał że to blond multi..... więc uważnie trzeba czytać

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez motyczka92 Pokaż wiadomość
Początkowo tak zamierzałam własnie dodac No1 do farby, ale poszłam za radą że to nie ma sensu przy brązach i działa tylko na blondach i żeby najpierw pofarbować a dopiero potem zrobic zabieg z Olaplexem...

poza tym oczywiście jest też taka możliwość, że niepełnowartościowe miałas te odlewki...mam nadzieję, że nie

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
Ja dziś robiłam 2 raz i tez jestem zadowolona.

Motyczka moja fryzjerka mówiła, że olaplex stosuje się przed myciem a nie po. a 1 ma sens właśnie wtedy, gdy dodaje się do farby a nie po farbowaniu. Po spłukaniu farby 2 i potem mycie dopiero mycie szamponem etc
Ja robiłam dokładnie tak jak twoja fryzjerka, zresztą na poprzedniej stronie opisałam to co robiłam, więc nie wiem dlaczego Motyczka zrobiła inaczej
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując