Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-26, 13:45   #1862
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie wiem czy dobrze kojarzę, że bywałas na wątkach BSH?
szukam tego swetra, nie wiesz czy gdzieś/coś? http://img.szafa.pl/ubrania/0/014682...te-plecy-s.jpg
Chodzi Ci o bershke? Bywałam ale jakoś ostatnio nie zaglądam. Ja właściwie w bershce i pullu tylko w czasie wyprzedaży bywam ostatnio
I nie wiem gdzie znaleźć niestety.





Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Nie, jeszcze się zastanawiam... Masz porównanie do czekoladki?



Nie mam niestety, nie dorabilam się czekoladki jeszcze ale z macania podobne wrażenia, też taką masełkowata konsystencja.



Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
No tu już nie będę kombinować nic i składać następnych zamówień itp. Z D. tak zrobiłam, wprowadziłam większy rabat przy drugim zamowieniu i czekam teraz na zwrot za to pierwsze zamówienie. Oni sami mi to zwrócą czy mam pisać najpierw, bo wiem, że wpłata już zaksiegowana została.

A co do tej maseczki, to nie mam pojęcia. Nawet nie chcę wchodzić w maila, żeby sobie ciśnienia nie podnosić I wciąż jest darmowa wysyłka, myślałam, że chociaż ominął mnie lepszy gratis, ale zaoszczędzę na wysyłce.
A co to za kod na maseczkę? Bo ja żadnego maila nie dostałam kuszą mnie te mini zestawy ale nie mogę się zdecydować jeszcze.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora