Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Lucy Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-27, 19:26   #4206
margothe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
zaraz zaraz.

podkłady w pełnych wymiarach są w opakowaniach z sitkiem. i bigi cieni oraz róży też.

cienie, linery, puder wykończeniowy w rozmiarze "try it" są w mini pojemnikach bez sitka.

róże i bronzery "try it" są w strunówkach.

podkłady "try it" nie wiem, bo ja miałam kilka do swatchów i były w strunówkach.
Ja też sugerowałam się tym, co wcześniej pisałaś co do sitek w pełnych wersjach linerów i podkładów (czy 4g podkładu to też pełna wersja? na pewno nie jest to próbka), ale wszystkie zamówione produkty dostałam w opakowaniu bez sitka. Napiszę do polskiego dystrybutora w tej sprawie, może mi to wyjaśnią, bo bez sitka te większe opakowania są bardzo nieporęczne.

Podklad w wersji "try it" kiedyś miałam, był w malutkim pojemniczku bez sitka, z czarną zakrętką i typową dla Lucy naklejką od spodu.

Co do pędzli, ja używam takich w ściętym kształcie: jeden z Esssence do linera żelowego (czarno-różowy, kosztował ok. 6zł), drugi mam z zestawu 5 pędzli Sunshade Minerals (kupiłam kiedyś na Allegro za niewielkie pieniądze, są rewelacyjne) i Wing Liner z Zoevy. Do cieni używam pędzelka języczkowego kupionego z Rssmannie bardzo dawno temu za kilkanaście złotych.

Edytowane przez margothe
Czas edycji: 2015-12-27 o 20:04
margothe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując