Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Lucy Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-29, 22:42   #4229
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Dzięki kochana creamy bisque mam i często używałam od lata, na teraz szukałam z Lucy czegos nieco jaśniejszego i mniej żółtego ale Bisque to jednak nie to. Light medium mam jeszcze resztke próbki, faktycznie zapomniałam o niej a warto sprawdzić ;-)

Hmm z Uoga Uoga to może rzeczywiście być zbyt jasny odcień... nie mam porównania do Lily Lolo ale jeśli jest jaśniejszy niż Bisque to raczej nie dla mnie. W takim razie nie wysyłaj mi tej próbki, 632 mam próbkę i zakochałam się w tym jak ten podkład wygląda na twarzy jaśniejszy odcień chciałam tylko dla porównania, nie sądziłam, że jest AŻ TAK jasny

Wysłane z mojego SM-G530FZ
Mam zarowno 631 jak i 632 i przeskok miedzy kolorami jest ogromny.Nawet dla mnie 631 jest odrobine za jasny , ale przez to ze ladnie stapia sie z cera tego az tak nie widac. Natomiast 632 byl odpowiedni latem, gdy juz nbralam konkretnych kolorow i tez uwielbiam ten kolor Na pewno mam nie wysylac tej probki?;>

A co do Lucy to niesety ciezko trafic w odpowiedni kolor. Mi dopiero teraz zima zaczal pasowac Cream, ale to musialam wrocic do mojej absolutnej bladosci
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując