Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaromaniaczki- Szanowne Grono miłośniczek Zariusza cz. LXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-04, 17:54   #65
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: kiedy druga tura wyprzedazy

Omatko! Kobiety! Jak Wy szybko i dużo gadacie

Trzy dni mnie nie było, a tu już nowy wątek i cała na przód.

Byłam w sobotę w Zarze, szukałam kaszmirów i skórzanych gaci (pamiętałam, że na nie duże "zapotrzebowanie" na wątku), ale nie było ani śladu Mierzyłam też fantazyjną spódnicę z wiązaniem i Gabi - miałaś rację - XS muszę mieć. Ale nie wzięłam, bo leżała bardzo średnio. Za to kupiłam spodnie w piórka - do szarych szpilek i białej koszuli do pracy będzie super I mam taki oversizowy sweter szarak, też będzie cudnie.

Ale wróciłam z przytartym ostro autem; pierwszy raz miałam jakąś kolizję - wątkie te parkingi, i te filary! Aż mi się ręce trzęsły i płakać mi się chciało, a TŻ się śmiał

Teraz mam jeszcze tylko kilka chciejstw, ale poczekam, aż jeszcze spadną ceny - jest sporo sztuk w moich rozmiarach. Na kilka poluję, ale jak nie złapię to myślę, że bez echa przejdzie. Poza torebką shopper z metalowymi rączkami Na stronie nie ma od początku wyprzedaży, w sklepach blisko mnie też nie ma, a taka do pracy by mi super teraz pasowała

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;54003058]Oj tam, oj tam

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Zariusz to oszust jeden jest, wczoraj pozmieniał status przesyłek na wysłane i co? Kicha, ciągle w drodze...[/QUOTE]

Ja wczoraj po 15:00 dostałam maila, że wysłano paczkę, po 21 dostałam śledzenie, gdzie widniało tylko wygenerowanie etykiety dla paczki, a dziś rano kurier przywiózł mi przesyłkę
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.

Edytowane przez FikcjaJestModna
Czas edycji: 2016-01-04 o 18:02
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora