Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 03:16   #200
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Cytat:
Napisane przez gosh85 Pokaż wiadomość
Filtr do adblock blokujący wysuwającą reklamę bez możliwości jej zamknięcia. Swoją drogą głupszej reklamy nie widziałem, aby nie móc nawet jej zamknąć. To dodać do adblocka ##div#autoPromoBigBaner , a to jeżeli tylko chcemy blokować tę reklamę na wizazu - wizaz.pl##div#autoPromoBi gBaner, ale na innych stronach też się pojawia
A ja tego nadal nie widziałam. Mój adbloczek daje radę.


W ramach ciekawostki, to automatycznie linkowanie mam w filtrach od dwóch miesięcy, od około miesiąca spędzam na czytaniu wizażu dużo mniej czasu niż wcześniej... I co?


Ponad 7k blokowań. Czyli ponad 7 tysięcy razy powinnam była widzieć reklamę ukrytą w postach użytkowników.
7324 razy przez dwa miesiące. Siedem tysięcy trzysta dwadzieścia cztery razy.


Aniołku, coś nowego wiesz? Redakcja się obudziła, coś nowego nam powie, odniesie się do Kodeksu Etyki Reklamy? Czy nadal jedyne, co Ci przekazali to "reklama zostaje" (i w domyśle "pokrzyczą, pokrzyczą i zapomną, trzeba przemilczeć, Aniołek, udobruchaj ich" )?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując