Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Neauty Minerals
Wątek: Neauty Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-11, 18:22   #569
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Uzywasz filtrow? Bo jesli nie, to pewnie złapiesz troche opalenizny i wtedy Fair moze byc za jasny.
Używam filtrów i nie opalam się za bardzo (uroda blondynki opalającej się wyłącznie na czerwono ;p), więc kolor cery jakoś diametralnie się nie zmienia. Ale też fakt że trzeba wziąć na to poprawkę.

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
I mnie też skusiłyście, Wy złe dusze zamawiam próbki podkładów i jeszcze Volcanic Ash, dodatkowo zastanawiam się nad Like a Raven. Szkoda, że Neauty nie ma u siebie bardzo ciemnego, chłodnego brązu albo bardzo ciemnego grafitu, na pewno bym wzięła. Ecolore ma piękną gamę cieni, ale nie po drodze mi z zamówieniem z Ecobelle, zresztą w Neauty za 2 cienie zapłacę trzy dyszki, a w Ecolore sześć (wiem, że te drugie są większe, ale ja używam bardzo mało cieni i większa gramatura nie jest mi potrzebna).
Też mnie urzekły cienie z Ecolore, wydają się być bardzo intensywne, dobrze napigmentowane i podoba mi się mnóstwo odcieni, ale przy mojej częstotliwości użytkowania nie ma sensu kupować takiego dużego opakowania. Dlatego na pocieszenie wzięłam dwa z Neauty, chociaż czasami ciągle mnie kuszą te z Ecolore
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując