Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Neauty Minerals
Wątek: Neauty Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-11, 19:16   #570
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;54089433]Ale Lily Lolo ma niedopracowaną gamę kolorystyczną, totalnie nic bym u nich nie znalazła. Dobrze, że już mnie przestały kusić

A co do Neauty - zgadzam się, inne firmy powinny brać przykład [/QUOTE]LL jest słabe kolorystycznie. Każdy kolor z innej bajki. Mi w sumie pasuje tylko china doll, blondie nad którym się zastanawiałam, jest zdecydowanie już za ciemny.


Co do Neauty, to bardzo podoba mi się ich podejście. Widać, że dbają o klienta. Co zachęca po więcej i więcej.

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
No i przez was zamówiłam próbki podkładów golden i cień frosty peach ja tu oszaleję!
Szalej, szalej
Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
No nie powiem, która firma najbardziej
Wzięłam baze, wprawdzie mam Jadwige ale ona jest głównie na kaolinie, więc przyda się alternatywa ;D
Dobrze, że jednak Natural Pale nie jest bardziej żółty od Ivory bo bym musiałą zmieniać zamowienie xD Kusiło mnie wziąć i Ivory i Fair, ale powstrzymałam się Fajnie, że Neauty to mój pierwszy big, bardzo podpasowąła mi ta nowa formułą Czekam na róże, ale nie wiem kiedy to zużyje xD
Mnie całkiem szybko przyszło zamowienie, a to przed świetmi było.
Jakiego biga wzięłaś? Golden ivory czy fair?

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Całe szczęście że przedłużyli tę promocję, nie wiem w czym wyglądam lepiej: fair, light czy light medium. Wiem, spory rozstrzał, ale wydaje mi się że jednego dnia fair wygląda super, a drugiego za blado i light albo light medium jest wtedy ok. Porobiłam paski od żuchwy przez szyję, ale to niewiele pomaga, jestem jakaś ślepa. Dobrze że mam jeszcze prawie tydzień na podjęcie decyzji ^^
Trudna sprawa Na szczęście do testowania został prawie tydzień.
Jak nie wiadomo w czym lepiej to najlepiej wychodzi średnia czyli light.
Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Ma niedopracowaną, zgadzam się. Mam Blondie z wymiany i choć kolor jest po roztarciu ciemniejszy od innych używanych przeze mnie, to latem mi pewnie posłuży, bo lekko kryje i jest suchy. Ale sama bym się nie zdecydowała, za tą cenę wolałabym sobie kupić Ecolore. Co prawda LL i Ecolore leżą na mnie podobnie, ale Ecolore trochę lepiej kryje i jest tańsze, gama kolorystyczna również nieco lepsza.

I mnie też skusiłyście, Wy złe dusze zamawiam próbki podkładów i jeszcze Volcanic Ash, dodatkowo zastanawiam się nad Like a Raven. Szkoda, że Neauty nie ma u siebie bardzo ciemnego, chłodnego brązu albo bardzo ciemnego grafitu, na pewno bym wzięła. Ecolore ma piękną gamę cieni, ale nie po drodze mi z zamówieniem z Ecobelle, zresztą w Neauty za 2 cienie zapłacę trzy dyszki, a w Ecolore sześć (wiem, że te drugie są większe, ale ja używam bardzo mało cieni i większa gramatura nie jest mi potrzebna).
Tyle kuszenia, że nie miałaś innego wyboru
Volcanic ash jest fajny, tylko bardzo mocny.
Spróbowałam sposobu Basi, do podkreślania brwi, super rezultat.
Ja się zastanawiam nad pansy flower i 2 cieliste, nie pamiętam nazwy.
I oczywiście nad bigiem


Z ecolore bardziej odpowiada mi podkład niż z LL. I cena niższa. A cieni to mają bogatą kolekcję, w tym jakiś grafit czy granat.
Nic tylko robić listę zakupową i szukać kasy
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując