Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym stemplować by nie zwariować?...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-12, 21:48   #13
ewa_N
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Czym stemplować by nie zwariować?...

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny ! Melduję się także w tym wątku ponieważ uwielbiam temat stempli,używam ich niemal w każdym manicure i zaraziłam wzorami niemal wszystkie klientki
Mam kilka rodzajów płytek. Konad (zdj 1) hehe,JQ i te bardziej no name. Konad kosztuje średnio 20 zł za sztukę te płytki właśnie zamówiłam na początku mojej przygody ze stemplami ponieważ uważałam iz skoro są oryginalne to pewnie też najlepsze,jak bardzo się myliłam Seria hehe to koszt w granicach ok 10 zł (w pl) JQ dostępne są w sklepie dobrej rady za średnio 5 zł każda. Wszystkie te płytki odbijają się świetnie,poza konadem Wzory są dość płytko wytłoczone i bardzo cienkie co bynajmniej nie ułatwia idealnego ich odbicia za każdym razem na stemplu. Dodatkowo wzory (w serii M) cało-paznokciowe są bardzo małe i pokrywają w całości tylko wąskie,mocno krótkie płytki. Jeśli przy wszystkich tych wadach dodać jeszcze cenę 20 zł za jedną płytkę wypadają one na prawdę bardzo słabo w stosunku do no name i innych tanich płytek. Przekonałam się,że nie ma co przepłacać
To może jeszcze zdradzisz jakimi lakierami dobrze się odbija????? :-D
ewa_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując