Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik: hormony, anytkoncepcja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-17, 18:27   #1593
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Zmniejszenie trądziku po odstawieniu tabletek anty?

Cytat:
Napisane przez glejdis Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, nie mam zbyt dużego bagażu doświadczeń z tabletkami antykoncepcyjnymi, ale postaram się jakoś pomóc Najważniejsze: robiłaś badania na wszyściutkie hormony, tak żeby wiedzieć, który z nich jest zawyżony, zaniżony itd? Ginekolog lub endokrynolog po obejrzeniu Twoich wyników, powinien przepisać Ci takie tabletki, które unormują Twoje hormony. Wtedy nie powinnaś odczuwać żadnych skutków ubocznych. Znam wiele dziewczyn, które mają dobrane tabletki pod swoje wyniki hormonów i prawie nie odczuwają, że je biorą. Znam również kobietę, która opowiadała mi, że do tabletek antykoncepcyjnych jej organizm przyzwyczajał się dobre kilka miesięcy i dopiero po pół roku w końcu poczuła się dobrze. Ale moim zdaniem najlepiej jest dobrze się zbadać, znaleźć dobrego lekarza, który obejrzy wyniki badań i pod nie przepisze tabsy
Tak, robiłam wszyściutkie wyniki. Mam DHeA i androstendion zawyżony nie wiadomo z jakiego powodu. Teraz znowu dostaję wysypu mimo leczenia.
Dziękuję, odniosłaś mnie trochę na duchu. Dzisiaj akurat czuję się lepiej, mam takie huśtawki, różnie to bywa. Nie widzę u siebie innego rozwiązania jak leczenie hormonami, ale trochę się boję co to będzie.
Biorę dopiero 3 miesiące.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując