Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-19, 17:58   #3789
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Jejku, cały dzień mnie nie było, tyle dzisiaj roboty miałam
Nie wiem co się działo, nie byłam na bieżąco, ale...

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


Oto dzisiejsze streszczenie spamowania
Najpierw, aby nas Mod nie zbanował będzie w temacie wątku (tym starym, bez kutanga )
1. promocja tygodnia w D: kod FINALSALE - rabatuje o 10 % produkty z kategorii Sale jeżeli kupimy min dwa
2. dla spragnionych promocji na Collistara - -35% rabatu na podkłady ale nie bijcie się - sporo zostało - handlary najwyraźniej tym razem odpuściły
3. Maarthusia donosi z terenu, że w S dorzucili produktów do "kuszących cen". Ale jeszcze nie rzucajcie się z gorączką w oczach na stronę S - co dorzucone to już dawno wykupione
4. Dziś też działa kod UR2 w S rabatujący -20%
5. W S do zakupu nowej mascary dodaje się 20 ml płynu do demakijażu oczu
6. W D wrócił box z glamglowem, zniknął z Collistarem a potem tamten znikł znów, poprzedni wrócił i teraz to już nie wiem


A teraz przejdźmy do tego co najciekawsze w naszym wątku czyli plot i głupawki dzisiaj ciężko mi napisać o czym była rozmowa ponieważ była o wielu sprawach i o niczym ale tak w skrócie to:
1. Maarthusia sprawiła że już nigdy nie wejdę boso do łazienki opowiadając historię o wielkim padżąku
2. Koty Miski78 dopadły dzisiaj choróbska dlatego życzymy im obu szybkiego powrotu do zdrowia przy okazji wyszło, że Miska to wspaniały, kochający zwierzaki człowiek
3. Poprzychodziły koleżankom zamówienia z Estee brawo dla min Baletnicy_Nataszy, Korinki, Kjd3 oraz innym którzy dziś dostali zamówienia z Estee i Sephory ( w tym dla mojej skromnej osoby )
4. Aleksa888 zrobiła mega zamówionko w Clarinsie
5. Pojawił się bardzo smaczny temat syropu z cebuli okazało się że to nie tylko moja trauma z dzieciństwa
6. Never znowu ma włosy z jakimi nie wstyd pokazać się na dzielni
(...)

ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!
amyz przyszła na ratunek. Dziękuję!

O co chodzi z pkt. 1 historia o wielkim padżąku? Jestem ciekawa

Cytat:
Napisane przez amyz
ja kupiłam pierwszy i ostatni raz potrzebowałam matowych cieni i mnie kons zbajerowała że seforowe najlepsze kupiłam okazały się beznadziejne w końcu opchnęłam razem z paletką na All za 1/4 ceny mów mi handlara roku
Uhmm, mam też parę cieni, ale żaden nie przypadł mi do gustu. Z moich powiek szybko znikają, niestety
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora