Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-20, 14:07   #4507
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem - dużo fajnych dołów widzę w sklepach (i mam w domu zapas jak kosmetixów ), a z bluzkami dość marnie... Jakoś nędznie w sklepach pod tym względem

straszna bida bluzkowa w sklepach chciałabym zwyczajne bluzki bez nadruków, ale trudno takie dostać wszystkie muszą mieć jakieś bohomazy

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
kucharka ze mnie średnia więc tarty ser i czosnek przeciśniety, przyprawy, dużo pieprzu jako spoiwo (na bogato ) majonez a dietetycznie jogurt naturalny wymieszany z czosnkiem (taki sosik wtedy robię) i na kanapki
Musi być pycha

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
u mnie czosnek to podstawa, bez soli chyba bym sie obyła ale nie bez czosnku


te kupne to koło czosnkowych nie stały dla mnie one bardziej majonezowe są.


a niby czosnek afrodyzjak
z mojego skromnego doświadczenia - wręcz przeciwnie

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;54210556]Treść usunięta[/QUOTE]

Zazdroszczę ja dopiero za jakąś godzinę zjem

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora