Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-20, 21:49   #4031
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dokładnie. Totalna w butli jak zobaczyłam to mnie tknęło, a po pomalowaniu... Szkoda słów.


Tak, pamiętam. Ale chyba żaden z nich aż tak się nie zmienił.
Zerknę na naklejkę. Może i Prezes by na swoją spojrzała, to będzie pełny obraz

w sumie nawet na zdjęciu widać różnicę między nimi w odcieniach, przynajmniej u mnie. nieznaczna, ale jest. wierzę, że na żywo to jeszcze bardziej widać... + zmiana formuły, słabo


wydaje mi się, że w nich zmienił się tylko odcień, ale formuła i właściwości zostały po staremu.
zerknęłam na swoją i wygląda tak http://3.bp.blog spot.com/-yJssedl75uY/UbCk2bPnF_I/AAAAAAAAN90/AyOcSXKPe-I/s1600/sun+of+a+peach3.PNG (spacja po blog) ale może być tak, jak kiedyś Malina pisała... że naklejają te naklejki jak leci, co jest mało pocieszające w Twojej sytuacji


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
oczywiście nie doczytałam

haha, wybaczam


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Przyjechały płytki!

łaa! no to czekamy na stemplowe mani

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;54217771]oby tylko Ruby Pumps nie zmienili, bo to by było zabójstwo mój ukochany lakier [/QUOTE]


akurat Ruby ma sporo odpowiedników w innych firmach. wiadomo, że to nie to samo, ale jednak ciężej znaleźć takiego neona jak Sun of a peach, a tym bardziej Highlight of my summer
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora