Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-22, 13:17   #1669
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Mnie tez nie kuszą, po modern muse który pachniał jak mydło nie kce więcej
Uwaga, achtung, pokazuje moje zakupki!
Myślałam że więcej kupiłam, ale jest przyzwoicie . Z kolorówki wpadły 3 rzeczy, korektor Maybelline, puder BB Loreala (lubie takie pudrowe podkłady w lecie, dlatego kolor ciemniejszy) i podkład Maybelline, nie lubuję się ostatnio w ciężkich a ten jest ponoć fajny i lekki.
Z włosowych odżywka do włosów blond (szampon już mam, nie farbuję włosów i dzięki takim dopieszczaczom mają fajne refleksy i podkreślony kolor), szampon zwiększający objętość, odżywka z miodem, kolejny szampon nadający objętość i żel pod prysznic z olejkiem.
Z twarzowych kilka masek Schabens, koncentrat Schabens pod makijaż, pianka do golenia, naturalny dezodorant, płyn micelarny (jestem ciekawa jak się sprawdzi w porównaniu do garniera)i roll on pod oczy, u nas jest chyba taki z garniera, ale boje się ze mogłyby mnie po nim piec oczy, a inne są pioruńsko drogie do stosowania rano na moje opuchnięcia.
I jeszcze kupiłam balsam pod prysznic waniliowy, duża butla 400ml, na spróbowanie czy działa, bo ja nie nawidze się balsamować, ale stoi już pod prysznicem.

piękne
amyz jest offline Zgłoś do moderatora