Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-25, 19:51   #1332
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;54506841]Dzisiaj zmyłam lakier, skróciłam nieco paznokcie i wypolerowałam je, teraz planuję przez trzy tygodnie nosić je gołe, aby sobie odpoczęły od katowania lakierami i zmywaczem(ostatnio potrafiłam zmieniać lakier co dwa dni, jak to typowa kobieta).

Od dzisiaj plan działania jest taki:
-serum Opti Cure L'Biotici 3xdziennie,
-oliwka Babydream z czosnkiem, rycyną i kokosem,
-olej awokado z kokosem, rycyną i Babydreamem,
-maść Linomag,
-kremowanie dłoni,

Mam nadzieję, że tak intensywna kuracja jeszcze bardziej wzmocni mi paznokcie i przestaną mi się lekko rozdwajać po bokach. Teraz są w dobrej kondycji, zrobiły się bardzo twarde(aż miałam problem przy ich skracaniu), nieco bielsze(liczę, że teraz uda mi się je w końcu wybielić) i się nie łamią. Troszkę martwi mnie słaby przyrost, ale nie załamuję się.

Ja pościeli olejami nie brudzę, gorzej jest z klawiaturą laptopa i myszką. [/QUOTE]

Nie ma lipy widzę.
Mi piąty i czwarty paznokieć tak pięknie urósł, że patrząc na nie zapominam o maleńkiej płytce, ale kciuk i wskazujący to jakaś tragedia. Codziennie ukruszy/rozdwoi mi się choćby kawałek.
Nigdy nie było z nimi jakiejś rewelacji, ale od miesiąca jest tragedia i nie wiem czemu.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując