Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-05, 14:50   #203
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Nie dawno nabyłam błyszczyk tej firmy.. Cena przyjemna bo raptem 8,5 zl zapłaciłam A kolorek suuper!! mam taki ciemny róż-wpada trochę we fiolet. Jest to błyszczyk kryjący,kremowy. Błyszczyk ten (choć lepiej by powiedzieć pomadka w płynie) baardzo dobrze trzyma się ust Co mnie zaskoczyło..pozytywnie oczywiście. Nie zbiera się w kącikach ani załamaniach. No i kolor jest żywy -ładny..nawet po kilkakrotnym "piciu" nie schodzi z ust..a to już mało który błyszczyk robi. Jedyną jego wadą ( ale dla niektórych może to być zaleta! ) jest to że nie jest to błyszczyk rozświetlanący. Żadnych drobinek czy błysku nie ma Trochę szkoda bo przyzwyczaiłam się do takiego typu "mazańców"..Ale..
aha- jeszcze coś- błyszczyk ma w sumie neutralny zapach. Ani ładny ani odstraszający.

Podsumowując: ten produkt jest Na PLUS

Miałam jeszcze balsam do ust tej firmy. Taki w puszeczce. To tak na prawdę była barwiona i perfumowana wazelina. Wiadomo ..nawilżał w takim razie kiepsko-jak dla mnie za mało. Ale ładnie pachniał i.. opakowanie 9puszeczka) to świetny gadżet. Strasznie mi się podobała..
Reszty niestety nie znam. Ale firma wydaje się być ciekawa więc spróbuję na pewno jeszcze nie jednego ich produktu.
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując