Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-27, 11:07   #3356
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Oj nie wiem nigdy nie miałam depilacji bikini laserem
Przy wosku miałam jednorazowe stringi i leżałam, najgorzej było wykonać jakąś pozycję do lepszej depilacji np noga jedna do góry bo wszystko było i tak widać
O matyldo święta. Bolało jak FIKS. Kuuuźwa mać. Masakra
Przeżyłaaam, ale jak mi zwiększą moc to chyba zejdę.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez dynamitka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny Czytam Wasze wypowiedzi i mam pewne wątpliwości co do swojego zabiegu... Robię bikini głębokie i pachy LS Duet, pachy i większość bikini mam robione dużą końcówką, a tylko najbardziej głębokie bikini(na wargach) mam robione małą. Czy to znaczy, że moje zabiegi będą mniej skuteczne? Jestem po dwóch zabiegach na razie, za drugim razem pani nieco zwiększyła moc lasera(chyba 10 na dużej i 34 na małej jeśli dobrze popatrzyłam na monitorze wiecie czy to duże moce czy raczej słabe?). Zastanawiam się czy nie lepiej się umówić na zwykły Lightsheer ? Czy poprosić o małą końcówkę na wszystkich powierzchniach?
I jeszcze jedno pytanie Co ile najlepiej robić przerwy pomiędzy zabiegami? teraz mam co 7 tygodni, nie za krótko?
Z góry dziękuję za odpowiedzi

Właśnie, właaśnie, mi eż tak dzisiaj robiła. Kurde, nie wiem wlaśnie czy wszystko OK.
Najpierw robiła mi pachy dużą końcowką, potem małą końcówką, dokładnie cały obszar zrobiła.
Bikini też zrobiła najpierw dużą, a potem tak bliżej warg i okolice pachwin, koło tyłka - robiła małą.
Nie wiem cholera, czy to nie do końca dobrze ;/

W marcu muszę wydać 577 zł :O
Na pachy, bikini i dodatkowy 7 zabieg na łydki na dobitke (tu chyba poproszę o małą końcówkę, skoro mówicie, że jest lepsza, tylko nie wiem czy się zgodzi na tak dużym obszarze na małą końcówkę, cholera ;/)
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując