Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-29, 14:25   #3699
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Abi ten pędzel raczej nie sprawdzi Ci się do różu ani pudru. On jest taki płaski, zbity, języczkowy, prawda? Ten typ pędzla sprawdza się tylko i wyłącznie przy podkładach i to wszystkich, bo przy niektórych potrafi tworzyć smugi.
Do pudrow, róży sprawdza się pedzle te z trochę dłuższym włosiem, te puchate, niezbyt zbite, ale gęsto upakowane
Dzięki za opinię.

Spróbuję jednak tym pędzlem nakładać puder-ja to robię zawsze metodą wklepywania bokiem pędzla(może i dziwna metoda, ale ja ją praktykuję i się sprawdza), może do tego się jako tako nada.

I zastanawiam się nad kupieniem jakiegoś ładnego koszyczka oraz kubka, bo moja kolorówka powoli się rozrasta.

A my mamy wielkie czekanie na długo wyczekiwaną siostrzenicę/wnuczkę/prawnuczkę. Widać, że kobieta, bo się ociąga i nie może zdecydować.
Od jutra mamy czekać na telefon z wieściami ze szpitala.

Day, trzeba się dystansować do pewnych spraw, a mówię to jako osoba, która leczy się psychiatrycznie i ma trochę na głowie. Odkąd zdystansowałam się do sprawy, która napsuła mi krwi(wiecie o co chodzi) oddycha mi się lżej, czuję się lepiej, choć początek był trudny, zaś samo nabranie dystansu wydawało się niemożliwe. Ale się da. A skoro mi się udało, to Tobie tym bardziej. Nie trzeba się tak wszystkim przejmować i brać sobie wszystkiego za bardzo do serca, bo można się nabawić nerwic i innych nieciekawych stanów psychicznych, wiem co mówię.

Edytowane przez 201612060923
Czas edycji: 2016-01-29 o 14:29
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora