Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-31, 09:28   #2413
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5484784 6]Sama często mam taki problem i wiem, że cięcie nie jest konieczne. Być może są przeproteinowane, potrzebują bardziej dociążających produktów?

Ja osobiście radzę sobie z tym następująco: wsmarowuję w dłonie krem do rąk, przejeżdżam dłońmi po włosach, zawijam je w koczek-ślimak na jakieś 3 minuty i rozpuszczam. Po puchu ani śladu [/QUOTE]
Przeproteinowane na pewno nie są, bo nie używam raczej nic takiego - szampon Organix, balsam Babuszki Agafii na propolisie nr 4, raz w tygodniu olej arganowy i maska drożdżowa. Raczej nic z tych rzeczy nie puszy mi włosów, one po prostu wyglądają tak, jakby były słabo nawilżone

Taki zwykły krem do rąk wsmarowujesz, czy jakiś konkretny? Trochę się boję, bo włosy mam krótkie, więc nie wiem czy nie będzie zbytniego obciążenia jeśli użyję tego zbyt wysoko, np na naturalkach

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ggiirrll10 Pokaż wiadomość
Myślę, że wystarczy odpowiednia pielęgnacja na puszenie olejowanie najlepsze polecam np. olejowanie na humektanty
To znaczy jak? Zielona jestem w sprawie tych protein i humektantów Tęsknię za czasami, gdy miałam niefarbowane włosy i wystarczały szampon, odżywka i olej rycynowy
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując