Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak uczucia sytości :/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-02, 09:54   #3
blackk_berryy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 27
Dot.: Brak uczucia sytości :/

Moim zdaniem jem mega dużo, ale napiszę

Jem 4 lub 5 posiłków (zależy czy wstaję wcześniej, czy później):

1 posiłek - ogromna miseczka owsianki z daktylami, orzechami, rodzynkami, jabłkiem, bananem

2 posiłek - zazwyczaj jakaś kasza/ryż - zmieszana z warzywami i surówką albo kawałek ryby do tego (łosoś lub tuńczyk), czasem zamiast kaszy lub ryżu jem makaron lub ziemniaki, ale rzadko

3 posiłek - 3 kanapki z waflami ryżowymi (posmarowane pastą z fasoli) do tego pomidor albo ogórek, czasem łosoś

(to jest posiłek, który jem w domu, dlatego zawsze po nim jeszcze coś dojadam, nie potrafię zjeść tyle ile sobie nałożyłam :/)

4 posiłek - budyń jaglany, znowu kanapki z wafli ryżowych (z masłem orzechowym) albo znowu jakaś kasza z warzywami

Oczywiście to jest przykładowy jadłospis w tygodniu, w weekendy jem inaczej, czasem sushi, czasem jakieś konkretniejsze dania. Czasem pomiędzy posiłkami jeszcze jakieś jabłko albo orzechy się pojawiają.

Ostatni posiłek jem nie później niż 2 godziny przed snem, nie jem mięsa, ćwiczę ok 4 razy w tygodniu (2 razy w tygodniu mam fitness na trampolinach, a 2, 3 pozostałe ćwiczę w domu).

Mam 25 lat - 153 cm wzrostu i ważę ok 45,5-46 kg.

Jakbym zaczęła jeść więcej to pewnie bym szybciutko przytyła:/

Może wieczorem nie powinnam już jeść węglowodanów?
blackk_berryy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując