Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-03, 15:42   #3737
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez princess18 Pokaż wiadomość
Ja już po sesji


Byłam dzisiaj na zakupach w supermarkecie i Pepco, kupiłam ładną bluzkę w kwiaty, kolczyki, chusteczki nawilżane dla dzieci, krem Nivea Soft(tyle lat używam klasyka, a wersji Soft która mnie tak ciekawi to nigdy nie miałam ), trzy zeszyty, długopis, płatki kosmetyczne, kolejną kostkę Dove do kolekcji(z kokosem) i butelkę maślanki(pierwszy raz w życiu piłam, pyszna jest).

Patrzyłam za koszyczkami i ramkami, ale nic nie było ładnego.

W Pepco nie mogłam oderwać oczu od szminek Freedom, za 5 zł żal nie brać i jak kiedyś tam będę znowu(a mam zamiar, bo bluzki mają niebrzydkie, a i coś z biżuterii bym sobie kupiła) to na pewno jakąś kupię.

Do tego w supermarkecie kusiły mnie odżywki Timotei, perfumy La Rive i zestawy świąteczne-wszystko na sporych przecenach, ale rodzice by kręcili nosem.

Ja biurko bardzo lubię, jest praktyczne, zawsze w szufladzie miałam wszystko co mi niezbędne na co dzień, zaś w szafce biurka chowałam kosmetyki co było bardzo wygodne.
Teraz mam pokój gdzie nie ma biurka tylko jest duży stół, nie.ciepię.go.i.już.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora