Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-03, 17:15   #670
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Jak ja juz zaczynam z kimś gadać na portalu i idzie całkiem nieźle to nagle facet milknie, tak po prostu i nie widzę większego powodu dlaczego tak się dzieje. Gadamy sobie fajnie parę dni aż pewnego dnia pisze no dobra idę spać odezwę się jutro po pracy i następuje cisza. Czasami ja próbuje się odezwać żeby nie było że czekam tylko na faceta ale on odpisuje juz tak jakby mu się nie chciało gadać albo nie odpisuje wcale. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Może dlatego że jak wreszcie zaczynamy rozmawiać o podejściu do seksu to mówię że się nie spieszę, ze chce pochodzić na randki i zobaczyć co z tego będzie i dopiero wtedy i może oni chcą jednego i po prostu dają sobie spokój? Albo poznają kogościekawszego? Ale może jakiś inny powód. sama nie wiem. nie to ze jakoś szczególnie rozpaczam ale mile to to nie jest.
Bo ze znajomosciami internetowymi tak po prostu jest. I tutaj powodem nie musi by Twoje podejscie do seksu chyba ze trafisz na typowego zaliczacza Brak bezposredniego kontaktu robi swoje, pewne zachowania przychodza latwiej.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora