Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-04, 19:13   #3639
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dziewczyny potrzebuję pomocy otóż mój tata ma w sobote urodziny o czym moja mama zapomniała i teraz na "hurra" wmanewrowała mnie w zakup mu prezentu w jej imieniu. Wymyśliła żeby mu kupić saszetkę o coś takiego:



czy wiecie może w którym sklepi coś takiego kupię?? w necie nie mogę bo muszę to mieć na sobotę rano kojarzy Wam się coś? bo ja wiem że dawniej tata sobie takie cuda kupował w Sączu na bazarze ale teraz to pojęcia nie mam gdzie takie coś zlokalizować. W jakichś sklepach z torebkami jest coś takiego??
Raczej tylko bazar. W łódzkiem takie rzeczy można kupić koło Rzgowa w CH PTAK.

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Używa któraś z Was korektora MUFE Full Cover? Może coś o nim powiedzieć? M.in. jak kolory? Czy ten najjaśniejszy nada się dla bladej osoby>?
Tak Używałam MUFE, ale co dla Ciebie znaczy "blada"? Czy NC15 z MAC to dla Ciebie jasny odcień? Jeśli tak to w MUFE mają też dobrą gamę.

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dziękuję . Boję się Honolulu, bo akurat szukam dla wrażliwca, a to chyba jest wyprodukowane w Chinach. Dla siebie mogłabym kupić, tu się boję.
Przetestowałam Honolulu na sobie (mam różne allergie) i na wielu innych osobach. Nikt nie zgłosił uczulenia. To po prostu tańszy zamiennik Hooli. 12 zeta można zaryzykować, o ile nie masz bardzo jasnej cery.

Załączam zdjęcie wspomnianych kamuflaży w kremie MUR.
Nie chcę przedwcześnie wrzucać recenzji, ale na pewno za jakiś czas ją napiszę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160107_183521.jpg (65,1 KB, 24 załadowań)
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-04 o 20:05
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora