Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy marzec 2016 - cz. 10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-09, 09:38   #15
nessea
Raczkowanie
 
Avatar nessea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 389
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 10

I ja witam sie w nowym, bardzo ladnym watku
fasolka1987 Super ze masz juz uistalony termin

verrerie jesnak chyba intuicja podpowiedziala Ci zeby torbe spakowac, a teraz pomalu dopracujesz reszte. Trzymam kciuki zeby opryszczka szybko zniknela i zeby Ross szybko nabieral sil

Abii84 Fajna kolorowanka, taki troche odstresowywacz

Szczeperka Ja tez zmienialam pieluszke przed kazdym karmieniem, bo potem synek zasypial i moglam go polozyc spac, a nie rozbudzac zmiana pieluszki. No chybaze tak jak piszecie, byla dwojeczka podczas jedzenia

Cytat:
Napisane przez nieznajoma0 Pokaż wiadomość
Mam czas - wyraża więcej niż 1000 slów . Sformułowanie to jest później zastępowane "o ku..a"


DarkanddarkJa tak jak dziewczyny, nie bagatelizowalabym takich objawow i na pewno zadzwonilabym na ip albo do lekarza.

gwiazdka997 dobrze ze jestes pod stala opieka. Lekarze wiedza ze malenstwu lepiej bedzie u Ciebie w brzuszku poki co. Dzielna z Ciebie Mamusia i na pewno dasz rade.

Dziewczyny dziekuje za kciuki dla Michalka. na pewno napisze jak cos juz bede wiedziala. Poki co brak wiadomosci od godziny wiec obstawiam ze akcja rozkrecila sie na dobre.

A tak w ogole, po tym jak dowiedzielismy sie ze Tz-ta siostra zaczela rodzic, Tz wyjal torbe zebym spakowala
__________________
2009 synek
2016 corcia
nessea jest offline Zgłoś do moderatora