Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak uzyskać taki kolor ....cz; II - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-11, 19:26   #1712
collagex
Raczkowanie
 
Avatar collagex
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 30
GG do collagex
Dot.: Problem z farbowaniem włosów/pozbywanie się efektu ombre

Cytat:
Napisane przez y@kor Pokaż wiadomość
Nie pomogę w uzyskaniu jednolitego koloru, ale Twoje ombre baaardzo mi się podoba. Mam ten sam typ włosów - długie, grube, ciężkie i na szczęście farbowanie nie robi im krzywdy i obecnie już od ponad roku farbuję tylko odrosty przy skórze głowy, bo dół jest rozjaśniony, ale tak samo jak u Ciebie - farba choć ma być trwała spłukuje się w tydzień i niewiele z niej zostaje.

To chyba taka nasza natura, żeby nie mieć jednolitego koloru
To super, ze nie jestem sama. Miliony razy oglądałam tutoriale z fryzurami na YouTube i nikt nie miał takich gęstych wlosow jak ja

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez zuzia1103 Pokaż wiadomość
Żeby uzyskać jednolity kolor trzeba na rozjaśnionych włosach zrobić pigmentację, a dopiero później farbę w chłodnym popielatym odcieniu z 1 po przecinku, np. 8.1 położyć na całość.
Czyli lepiej samej nic nie robic w stronę jasnego blondu. A moze ktos sie spotkał z jasna brązowa farba bez rudej poświaty? Chyba poeksperymentuję, zeby zbliżyć sie do mojego naturalnego koloru, ale trochę go przyciemnić
collagex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując