Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-12, 10:34   #1873
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cześć w piątek


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
ja wczoraj sobie klikłam - zamówienie w Wigilię urodzin chyba też się liczy

Ja też klikłam i już to wysłali, więc się cieszę bałdzo

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Codziennie myję buzię po demakijażu, ale mam kilka żeli/pianek w użyciu (Shiseido, EL, Glamglowowe pianki) każdego dnia stosuję inny też kiedyś nie chciało mi się myć codziennie buzi, ale się przełamałam i mam teraz o wiele ładniejszą cerę jednak oczyszczanie to podstawa

U mnie demakijaż zależy od intensywności makijażu do zmycia lżejszego używam płynu micelarnego i żelu do mycia, a mocniejszy zmywam wcześniej olejkiem, później płynem i żelem


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

Wczoraj po pracy podjechałam do m1 na pocztę (musiałam jednak odesłać czarny biustonosz ) i szedł gościu z zapiekanką- boże jak pachniała, myślałam że go pobiję, zabiorę zapiekankę, ucieknę do auta i wpierdzielę ale się opanowałam w domu czekała kasza i warzywka

Wczoraj była jakaś faza na zapiekanki, bo robiłam je na kolację
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
moja paczka z lampą led juz do odbioru

dostałam od męża wiechecie z tulipanów i żonkili, znaczy wiosna

zamówiłam se miniaturki perfum (oby były, bo jedna sztuka była w zadziwiająco niskiej cenie) i tester choparda w ciemno

robię zapiekanki na śniadanie i babeczki jajeczne

A czo to? Mogę prosić przepis?

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Używam od jakiegoś czasu pudru Burberry, o tego:
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...owder/P2261030
w najjaśniejszym odcieniu i nie jestem z niego zadowolona skurczybyk ciemnieje na twarzy pudruję się 4-6 razy dziennie i po drugiej czy trzeciej poprawce są pomarańczowe plamy taki badziew za tyle kasy
Co za syf
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora