Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-12, 19:17   #2105
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
3 zamówienia w D. i za każdym razem coś nie tak: rozwalona szczotka TT, brak próbek, a teraz męska woda toaletowa Sephoro, dlaczego nie masz Foreo w ofercie??

Szczęściara! Jednym Estee drugim Irena Eris 50+
No właśnie napisałam, że bardzo dziwną mają te politykę, nie podoba mi się w ogóle.

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Patrząc co oni dają to wyjątkowo mi się pofarciło. Współczuje erisa i męskich perfum Takich rzeczy nie powinni wrzucać jako niespodzianki, bo szansa jest prawie żadna, że ten kto to dostanie będzie zadowolony. Też żałuję, że Sephora nie ma foreo

Daj znać jak szczoteczka, chociaż ja mam nową szczoteczkę soniczną, więc na razie mi starczy
Uważam, że jak specjalnie zaznaczają "niespodzianka" to powinno to być jednak coś wyjątkowego/większego/innego od reszty próbek. Inaczej jaki jest sens tak pisać? U mnie mają krechę
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora