Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-13, 18:27   #2471
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Viki kciuki za wage malej!
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Oby ładnie zaczęła przybierac
Ale Was nastraszyla położna
Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
viki niech ładnie przybiera ale was nastraszyła
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Viki oby ładnie przytyła
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Viki oby mala przybierala teraz
Dzięki za wsparcie dziewczyny

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Viki nie denerwuj się, moja też na początku słabo przybierala, już mi kazali dokarmiać mm, a potem okazało się że jakiś tak w ciągu miesiąca od wagi z dnia wypisu przybrala 800g
A Twoja też tylko na piersi? Tak szczerze mówiąc to nie wiem czy nie karmiłam jej troche za mało wcześniej bo jak ona sama puszczała to zakładałam że najedzona, a teraz widzę ze ona puści, ja ją odbije to potrafi chcieć jeszcze, a wcześniej zakładałam ze nie jest głodna tylko np. brzuszek ją boli więc mam nadzieje ze po zmianie strategii karmienia coś tam więcej będzie, chociaż z 20-30 g...
Ale dobrze że trafiliśmy na super pediatrę i pielęgniarkę

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
My dzisiaj bylismy u tesciow, a potem godzinny spacer, 5km zrobione chociaz tz na poczatku przerazony trasa ze taaak daleko ale w tygodniu spedza bardzo duzo czasu w aucie lub przed kompem wiec cisne go zeby w weekendy spacerowal dla zdrowia.
Dziecko z tego wszystkiego zapomnialo o jedzeniu i mimo pory jedzonka, pojechalismy do domu. Zanim wyjelam go z fotelika uslyszalam katastrofe ekologiczna wiec ogarnelismy szybko kapanie wczesniej niz zwykle. Katastrofa okazala sie falszywym alarmem, bo byla normalna ale przynajmniej maly wykapany, najedzony i spiii a my mamy czas dla siebie. Tzn zaraz cos zjemy i pewnie wezme sie za prasowanie przy jakims filmie
Buhah katastrofa ekologiczna ja na to mówię ze młoda bombę spuściła
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora