Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-14, 12:57   #2478
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Nie pamiętam, bo często dostaję na adres rodziców i mi przekazują z opóźnieniem, ale zawsze było tak, żebym mogła spokojnie zrealizować w dzień urodzin.

---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------



Aż spojrzałam w historię swoich zamówień z ciekawości. I jest tak, jak mówiłam - mam informację i na koncie, i w mailu, który później przychodzi z potwierdzeniem. Zawsze można też zrobić screen strony. W takich sytuacjach na pewno coś organizują - albo gratis, albo rabat. Czasem nawet lepiej się na tym wychodzi

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

A wiecie, jak to jest z ewentualnym zwrotem zamówienia z boxa? Normalnie próbek się przecież nie zwraca. A w tym wypadku, każą zwracać box? Jest gdzieś takie info? Czy to zależy od konsultantki?
W S nigdy nie dają gratisów - co najwyżej rabat, ale też nie zawsze. Czesto nawet nie raczą odpowiedzieć na reklamację

Wszystko się zwraca Przy zamówieniach internetowych trzeba zwracać nawet próbki, a box to tym bardziej - pilnują tego i sprawdzają czy wszystko jest zgodne z listą zamówienia.

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-02-14 o 12:58
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora