Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-21, 19:45   #2471
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ja już nie czytam opinii na KWC, zraziłam się kilka razy i to co było tam hitem u mnie okazywało się koszmarem np. seria ProLongwear z MAC - ani podkład, ani tym bardziej korektor się w mnie nie sprawdziły, a Internet je wychwala ogólnie nie ma to jak przekonywanie się na własnej skórze/włosach/ciele czy dany produkt jest dobry
Coś w tym jest. Szkoda, że nie zawsze można sprawdzić przed zakupem. Kurde, czy Wy też tak macie, że kończy Wam się wszystko w jednym czasie? No mi podkład, tusz i korektor. Jestem zdruzgotana, że tusz z Chanel starczył mi na niecałe 2 miesiące. No i wreszcie klikam Helenkę Magic Concealer.

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Miałam próbkę TE i mnie nie zapchał



Ja sobie rozjaśniam NC15 - dodaję NC10 lub białych kropelek TBS. Ewentualnie NC10 pudruję żółtym pudrem.

Sprawdza Ci się L'oreal TM? Dla mnie jest za suchy
Nie sprawdza idealnie, bo rzeczywiście wysusza, ale kolor ma ok. Jak nie muszę mieć długo podkładu na buzi to go używam. Szybki wypad do sklepu czy na kawę Po kilku godzinach się święcę.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora