Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-22, 08:42   #4619
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Hej

Odpowiadając na twoje pyt tamlin…owszem na karkowce waga leci jak szalona. W pierwszym tyg diety gdzie jadlam sama karkowke 4 razy dziennie 7 dni w tyg to spadlo 5kg. Niestety przez swoja niewiedze zle zrobilam dwa razy ładowanie i mialam po każdym nadwyżkę i tracilam czas na jej gubienie. Teraz już wiem co i jak i za tydz zrobie to lepiej. Poza tym właczyłam inne produkty niskoww ale jednak. Organizm taki głupi na razie, ze jak dostawał ciagle to samo to waga leciała szybko, a jak dostaje rózne to mysli ale ze mam zamiast to ciagnac dłużej to nie będę się katowac i wyniszczac jedząc non stop to samo.

A sobie CKD b.chwale bo nie skacze mi cukier, co czuje po tym, ze nie mam atakow wilczego głodu. Wczesniej mimo, ze zjadalam w pracy fure chleba to już nie mogłam doczekac az mi się obiad podgrzeje tylko już cos zjadalam. Teraz nie. Te roznice widac b.po dniu ładowania, gdy tak insulina now się uruchamia i dzien po tak mnie ssie… ktos miał racje, ze podstawa to ustabilizowac skoki cukry w krwi wiec czy to przez CKD czy np. jedze ie produktow o niskim IG to warto.

Szczerze mówiąc wole karkowke niż kurczaka. Kurczak smakuje mi tylko smazony krotko w duzej tem. Wszystko inne sprawia, ze jest suchy i dosłownie niezjadliwy. Poza tym tak jak mówiłam, musze wtedy dorzucac tluszcze oddzielnie a jak dla mnie to głupiego robota. Sa osoby które jedza np. chudy twarog i mieszaja go z oliwa ale ja wode zjesc półtłusty w to miejsce. Rozne sa szkoły

Lody!!!! Dziewczyny podam wam przepis, bo sa pyszne. W sumie przemyślałam i przeciez sklepowe to tez melko w proszku i smietanka i woda…moje tak samo.

2 zółtka ucieramy ze slodzikiem na kogel mogel (ja mialam tyci slodziku bo w pastylkach ale z ksylitolem wyjdzie lepszy kogel mogel). Oddzielnie bialka ubijamy. Oddzielnie tez z poł kubka duzej śmietanki 30%, ja uzyłam biedronkowej. Wszystko delikatnie razem mieszamy i pospujemy bialkiem ok. 50g. Zamrazamy. Ja w przepisie mialam, żeby w Polowie zaprazania przemiksowac mikserem wtedy nie będzie igielek, ale miksowalo się fatalnie bo już było za twarde i ogolnie ostatecznie wyszlo twarde jak skala. Musiałam odmrażać w mikrofali troche, bo nie mialam dosc cierpliwości by czekac. Smakowalo jak śmietankowe lody (mam bialko o smaku bialej czekolady).

Kochana AShyo przekae ci mądrość, która mnie troche uspokaja gdy już swiruje ze nic i nic. Waga nie spada jednostajnie a skokowo!!! Nie co dzien zobaczymy na wadze ubytek.

A druga sprawa, ze te 1500-1700 to troche chyba mało, co? Kalorii nie odejmujemy wiecj niż 500 od zapotrzebowania do utrzymania wagi. Policzone masz zapotrzebowanie kaloryczne do utrzymania wagi? Można dodawac aerobów, ale kalorii wiecej nie ucinac. Z reszta mysle ze to czym podsumowałaś to najlepsza rada ciebie dla siebie czyli trzymac tak dalej, czekać. Wszystkie chaotyczne ruchy prędzej czy pozniej doprowadza do tego, ze rzucisz w cholere.

Tak tak świnko ostatnich leków już nie wykupiłam. Boje się. Zapisałam się na wizyte u psychologa znow w tym osrodku gdzie robią terapie 3 miesiecna dzienna. Jeśli mnie zakwalifikuje poczekam do czerwca (splacimy największy dlug Jacka za te upadla firme) i chyba pojde na te terapie i wezme zwolnienie na ten czas. Już troche się wyciągnęłam w sensie nie placze ciagle wiec chce pociągnąć to dalej bez leków. Widzisz ja mialam kiedys dobry lek i sobie go chwalilam, ale po tym ostatnio to byłam gorzej zryta niż przed nim. Poza tym ja w wieku sferach zycia … nie umiem zyc, jak popatrzec na moje relacje z ludzmi to mam z kadm zrypane alebo zerwane kontakty. Taka prawda. Co mi leki w tym pomogą.

Co do zwolnienie od psychiatry to La’mbria takie Zycie. Coraz wiecj ludzi łapie depresje. Kiedys było tak samo ale nikt tego tak nie nazywał, ani nie szedł z tym do lekarza. Ubolewam nad tym stosunkiem negatywnym do takich osob, bo sama niestety nie dalej jak dwa dni temu słyszałam opinie z kpiną, ze ktoś tam się musial z wielkiej depresji leczyć i miał zwolnienie z pracy na to :/

Świnko olej ze słodkich migdałow? Gdzie to kupilas i jakiej firmy?

Jeśli macie dosc jajecznicy na sniadanie to polecam wszelkie puszki czyli omleciki, pancaces z ubitych bialek. Można roznie komponowac. Ja nie mogę maki wiec ew sypne ciut bialka by mialo konsystencje ale wy odrobine mąki i sniadanie jak ta lala. Ja mogę śmietanę 30% wiec mogę ubic na to, a wy możecie owoce wiec…dla kazdgo cos dobrgo

aaaaa i jeszcze wam polecam wyciagnac jesli macie pas neoprenowy. nosilam -rzez weekend i widze roznice. skora ciagle byla spocona pod nim. nasmarowalam sie czarnym spalaczem ziaji i wiczorem widzialam roznice!!! w dpdatku jest tak wygodny, ze bede go nosic chyba do pracy. no a wieczorem J.mnie zawinal folią, ale dlugo nie posiedzialam tak, bo mnie do łazienki pogoniło i tyle było z bodywrappingu ale bede to robic czesciej.
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora