Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-22, 11:15   #4840
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: zawsze piękne, zawsze młode - 30+ 40+ ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Dana - standard
Mamy bardzo podobny typ skóry. O tym, żeby alkoholu unikać wiem już od czasów nastoletnich. W niektórych formułach (nowsze kosmetyki) jego zastosowanie jest uzasadnione, ale to są naprawdę bardzo nieliczne wyjątki...

Czasem mam również wątpliwości czy stosowanie retinolu na tak cienkiej skórze ma w ogóle sens...
Z moich obserwacji nie ma sensu stosowanie retinolu przy cienkiej skorze. Retinol ścieńcza skórę, specjaliści dermatolodzy mówią, ze odbudowuje sie grubsza. Ja tego nie zauważyłam, a wręcz przeciwnie. Powiem dalej widzę sens stosowania retinolu na tłustych grubych skorach borykajacych się z niedoskonałościami, u reszty już nie. Co do profilaktyki antyzmarszczkowej, jakoś dermatolodzy stosujacy retinol głośno mowią o kuracjach, a nie wypowiadają się o zabiegach medyycyny estetycznej. I jak tu wierzyc, że to zasługa retinolu? dalej zdjęcia reklamujące -w dobie rozwoju fotografii i obróbki cyfrowej to nawet ja potrafię zrobić zdjęcie staruszce w upalny dzień, żeby nie miała zmarszczek, a nie jestem fotografem nie podoba mi się również wpływ retinolu na organizm. On się gdzieś odkłada-biorac pod uwagę że nie podaje sie kobietom w ciąży i planujacym dzieci to zaczyna się robić nieciekawie...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora