Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 10 kilo w dół
Wątek: 10 kilo w dół
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 23:19   #418
karolciakk90
Raczkowanie
 
Avatar karolciakk90
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Northeim/Szczecin
Wiadomości: 340
Dot.: 10 kilo w dół

Miluchova ten deser wygląda pysznie! Jak ja bym zjadła tyle kcal, to chyba bym się już turlała po podłodze; p Chia mam w domu, raz zrobiłam z mlekiem kokosowym, normalnym i z owocami, to było tak mdłe, że zjadłam na siłę. Tapioki nie próbowałam I jeszcze ktoś tam pisał o shashauk, tez musiałam wygooglowac;D i w weekendos spróbuję! Uwielbiam takie szybkie nowinki kuchenne

Cichy podmuch wiatru zdrówka mnóstwo kochana! Ja jakoś w tym roku bezchorobowo, raz tylko miałam ucho zawiane, a tak się trzymam Może to efekt mnóstwa warzyw i owoców w mojej diecie? Nie wiem, ale na serio bez porównania do zeszłego roku.

Ktoś tam też pisał o czystku. Powiem Wam, że kupiłam i jakoś leży w szafce, bo kumpela raz wypiła i mowila, że taką miała delikatnie mówiąc biegunke, że cały dzień miała z życia wyjęty, wiec jak same widzicie mam nieco opory przed tymi ziolkami;p I tez tak kupiłam wlasciwie, bo wpadły mi w oko, a sama nie wiem w jakim celu miałabym je uzywac, bo chyba nie w ... biegunkowym?

Jeśli chodzi o ilość treningow, to fakt sporo, ale póki co staram się 4 razy w tyg, a jak nie będę miała później zmiany w pracy, to wtedy postaram się chociaz raz pojechać całość i zobaczymy czy będą efekty. Zdrowe czy niezdrowe... nie wiem, oby skuteczne, a kondycji i tluszczykowi na pewno taki maraton nie zaszkodzi raz na jakiś czas

Uroki przyrody witam i życzę dużych spadków ;D

Cichy podmuch wiatru i uroki przyrody jeśli mogę spytac, to skąd inspiracja na taki nick ?

Pozdrawiam!
karolciakk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując