Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-26, 17:20   #3470
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
No Light Sheer Duet. To jak z tym jest? Czy 10J to duzo? (bo na forum sie przewija moc 30,34 itp)
Ja chodzę do 2 salonów, na LS i LS Desire i w nich podawane są właśnie takie jednostki powyżej 30. 38 miałam chyba robione maksymalnie na bikini i nabawiłam się podrażnień, które na szczęście całkowicie zniknęły. Tyle mogę powiedzieć, na DUET nie chodziłam i nie wiem jak to z nim jest, trudno porównać.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Tzn. może zle to opisałam.
Chodziło mi po prostu o to, że tak nierównomiernie zaczęły wypadać. Gdzieniegdzie powypadalo więcej, a gdzieniegdzie pozostawało więcej jeszcze takich, które nie powypadały. Golilam bikini dokładnie tydzień temu i jestem taka gładziutka, jakbym to robila dzisiaj rano.
Nigdy też nie miałam żadnych poparzeń, nie wrastały mi włoski. Także pod tym względem jest wszystko w poooorządku.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------



No ja np. za pachy + bikini głębokie - to jest w pakiecie, placę - 378 zł
Idzie na to kasa jak FIKS. Mam nadzieję tylko, że efekty będą zaadowolające.
Co do "łysych placków" to akurat jestem w temacie. Pamiętacie, przed ostatnim zabiegiem bikini pisałam, że tak właśnie dziwnie wygląda a któraś z Was mówił żeby się nie przejmować, bo się wyrówna. I to prawda. Umówiłam się dziś na 5 zabieg na bikini na 7 maca (poprzedni 11.1) czyli dużo czasu minęło a włosków kilka na krzyż. Nie ma już żadnych placków, rzeczywiście wszystko się wyrównało także nie ma co sobie tym głowy zawracać.


Tanio, 378 zł, fajnie. U mnie 500 albo 450 w drugim salonie.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
A ja się nie mogę nadziwić, jakie teraz są ceny niskie, kiedy 11-12 lat temu robiłam łydki, płaciłam 500 zł za każdy zabieg^^.
Nie mam porównania, bo w tamtych czasach nie robiłam ale wiele osób to podkreśla. Dobrze, konkurencja rośnie to Nas rozpieszczają niskimi cenami
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując