Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-02, 10:59   #1222
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
I znowu zostanie mężem miesiąca

Nie no ktoś musi walczyć o boxy
stara się bestia

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
psi synek

jestem już po zdjęciu RTG, na szczęście nie ma dysplazji. pan doktor chciał nas naciągnąć na zrobienie mu blokady "w kolanie" bo stwierdził, że ma tam luzy. na szczęście zadzwoniliśmy do znajomej hodowcy i ona powiedziała, aby absolutnie się na to nie zgadzać bo pies ma dopiero rok. zostawiliśmy jednak naszego Misiaczka na zrzucie żołędzi taki mu oto prezent na roczek robimy :blahaha:
super informacja

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
I co podałaś mu? Bo ja od jakiegoś czasu nie podaję i wychodzę na "rasistę"
W ogóle nienawidzę zwyczaju całowania rąk. Skąd całujący wie, co ja robiłam tymi dłońmi
Nie cierpię całowania mnie w rękę, zawsze podaję rękę tak żeby nikt mi jej nie obrócił do całowania fuuuj
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora